fbpx

Negocjacje  – książka, która przeprowadzi Cię przez nie z sukcesem

negocjacje książkaNawet najlepsza książka o negocjacjach nie nauczy Cię skutecznego prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji biznesowych, jeśli będzie się opierać wyłącznie na teorii. Dlatego zamiast naukowych analiz, teorii i opisów sytuacji, które mają niewiele wspólnego z rzeczywistością biznesu, w której na co dzień funkcjonujesz oferujemy Ci coś zupełnie innego – talię najskuteczniejszych technik sprzedaży, prezentacji i komunikacji.

To, co wyróżnia tą pozycję na rynku to przede wszystkim ciekawy i angażujący układ, który nie pozwala Ci na bycie biernym odbiorcą czytanych treści. Zamiast tego autorzy zadbali o to, aby czytelnik uczył się prezentowanych technik na świadomym i nieświadomym poziomie. Dzięki temu książka o: perswazji, komunikacji i negocjacjach w biznesie jest naprawdę skuteczna, a prezentowane w niej techniki przynoszą zamierzone efekty w praktyce natychmiast po jest przeczytaniu.

Techniki perswazji – książka, która nauczy Cię etycznego przekonywania innych

Czym różnią się perswazja i manipulacja? Jak odróżnić przekonywanie innych od manipulowania rozmówcami? Te pojęcia przenikają się za każdym razem, kiedy zaczynamy świadomie zastanawiać się, jak przekonać innych nie koniecznie tylko podczas negocjacji biznesowych. Warto zwrócić uwagę, że techniki działają wtedy, kiedy są umiejętnie stosowane i ukierunkowane na wspólny interes obu stron. Dlatego przygotowując się do spotkania z nowym kontrahentem lub renegocjacji umowy z dotychczasowym partnerem w biznesie warto wiedzieć, jak działa współczesna perswazja i jak może nam pomóc w osiągnięciu zamierzonych celów.

Perswazyjny poker to książka nie tylko o negocjacjach, to pozycja, w której prezentujemy etyczne techniki perswazji wraz z przykładami z różnych obszarów życia i biznesu – co najważniejsze korzystamy z przykładów osadzonych w realiach naszego kraju, dzięki czemu są one bliższe czytelnikowi i dokładnie ilustrują działanie danego mechanizmu w interakcji z innymi. Pod tym względem najlepsza książka o negocjacjach czy komunikacji wydana przez amerykańskich autorów nigdy nie dorówna Perswazyjnemu POKEROWI.

Książka o negocjacjach – nie tylko dla biznesmena

Sytuacje, w których chcemy zachęcić innych do naszych rozwiązań i zmienić przekonania rozmówcy tak, aby dostrzegł nowe możliwości mają miejsce nie tylko w biznesie. Jako nauczyciel czy rodzic na co dzień negocjujesz z bardzo trudnym „przeciwnikiem”, który nie zawsze docenia wartość merytorycznej argumentacji. Perswazyjny POKER to książka, którą przygotowaliśmy również dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy zarządzasz całą firmą, zespołem pracowniczym, grupą zadaniową czy próbujesz zorganizować życie rodzinne, umiejętność negocjowania i zachęcania innych do testowania proponowanych rozwiązań jest tym, co z pewnością ułatwi Ci zadanie i podniesie Twoją skuteczność!