fbpx

Na początek

W Polsce jest wiele firm szkoleniowych, są firmy bardzo duże i bardzo małe, są wyspecjalizowane i są o bardzo szerokiej ofercie. Są zupełnie nowe i z ogromną tradycją.

Oczywiście wszystkie one są profesjonalne, elastyczne, dopasowują się do Twoich indywidualnych potrzeb, wszystkie mają świetnych trenerów, są kopalnią wiedzy a stosowane przez nich metody są wyjątkowe. Tak jest na pewno na poziomie deklaracji, ale trzeba uczciwie powiedzieć, że w wielu przypadkach także w rzeczywistości.

W czym jesteśmy podobni do innych firm już wiesz, powiemy więc trochę o tym na co kładziemy szczególny nacisk.

Współpraca z nami to praca nad PRAKTYCZNYMI rozwiązaniami, PRAKTYCZNA wiedza i PRAKTYCZNE metody.
Jeżeli będzie taka potrzeba, pojedziemy z Tobą w PRAKTYCE coachować Twoich pracowników (w terenie, w biurze), w PRAKTYCE negocjować kontrakty i w PRAKTYCE poprowadzimy z Tobą prezentacje lub spotkanie.

Wiele firm szkoleniowych przerabia na szkoleniu „case study” i organizuje ćwiczenia w grupie, my oczywiście też, ale niewielu odważy się szkolić w świecie rzeczywistym, gdzie niczego się nie inscenizuje niczego nie można do końca przewidzieć i sprawdzają się tylko PRAKTYCZNE rozwiązania.

Skuteczność

Jest dla nas jedynym miernikiem sukcesu.

Praktyka

Podstawą naszych szkoleń jest możliwość ich PRAKTYCZNEGO zastosowania.

Doświadczenie

Do tej pory przeprowadziliśmy już ponad 550 szkoleń.

Klienci

Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie, zgodnie z jego potrzebami.

Innowacyjność

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, wprowadzając nowe produkty.

Misja

Misją Body Language Institute jest oferowanie praktycznych rozwiązań o bezkompromisowej jakości.

Jedynymi miernikami realizacji naszej misji są: satysfakcja i zaufanie naszych Klientów, będące podstawą do kolejnych, wspólnych sukcesów.

Praktyka

Powiemy Ci też co w PRAKTYCE, a nie w teorii co trzeba poprawić a co jest super.

Pokażemy kiedy i jak metody i techniki których uczymy zadziałały, abyś jeszcze lepiej zrozumiał wszystkie mechanizmy i umiał je wykorzystać.

Jesteśmy doświadczonymi PRAKTYKAMI, którzy nauczyli się teorii aby udoskonalić PRAKTYKĘ, uczyliśmy się teorii i dalej uczymy bo była i jest nam potrzebna właśnie w PRAKTYCE.